Telefon: 0212 278 55 28
Adres: Çeliktepe Mahallesi Gençosman Cad, Çanakçı Sk. No:1 Kağıthane /İstanbul

Misyonumuz / Vizyonumuz

Amaç birliği içerisinde, hizmette toplam kaliteyi ön planda tutan, müşteri memnuniyetini koşulsuz benimseyen, eleştiren değil çözüm üreten, inisiyatif alabilen, sektörel bilgi birikimi ve tecrübesi ile süreç yönetebilen, çalışanlarının oluşturduğu kurumsal yapıyla sürekli değişim ve gelişimi hedefleyerek sektörün standartlarını belirler.

Hakkımızda

Tandoğan Örme San. Tic. Ltd. Şti. 1992 Yılında kurulmuş olup müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyet ve kalite anlayışıyla spor ağları üretiminde yerini almıştır.  Tecrübe ile el sanatı olan file üretimini pekiştirip, üretilen malzemelerde sorunsuz montaj ve uzun ömürlü kullanım garantisini müşterilerine sunmaktadır.

title icon
Neden

Bizi Seçin

Projelerimiz 100%
Kendi İmalatımız 85%
El Örme File 85%
Makina Filesi 75%
Müşteri Memuniyeti 97%
Üretim Kalitemiz

Üretim, yönetim ve müşteri ilişkilerinde kaliteyi yükseltmenin, verimliliği arttırmanın ve rekabet gücünü korumanın etkin bir yolu toplam kalite yönetiminden geçmektedir.Tandoğan Spor 1992 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile yüksek kaliteli ürünler kullanarak kaliteyi öncelikli hedef olarak benimsemekteyiz. Tecrübe ve birkimlerimizden yola çıkarak imal ettiğimiz ürünlerin hepsinde Polyamid ip ve malzeme kullanarak imal edilen filelerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. İmal edilen bütün ürünlerimiz garantilidir.

Tecrübe

Tandoğan Örme 1992 Yılın dan günümüze sektöründe büyük işler ve tecrübe edinerek işçilik ve kaliteden asla ödün vermemekteyiz

1992 Yılından Günümüze. Tecrübe, Özveri, Kalite...

Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar